English        
       Начало
       Предстоящо
       Новини
       Архив
       Галерия
       Видео Архив
       ВИДЕО
       Преса
       Отбор
       Медалисти
       История
       ОЯМА ДОДЖО
       Усмивки
       Тае Бо
       Тренировки
       Календар
       Контакти
       Връзки
       Спонсори
Национална Купа "Пловдив" гр. Пловдив, 2020 год.
       На 07.11.2020 г. в зала "Строител" гр. Пловдив се проведе Национална Купа "Пловдив" по карате Шинкиокушинкай за деца до 10 г. , деца до 12 г. и деца до 14 г.
     Силно представяне записаха състезателите на СК "Киокушин" - гр. Шумен, които завоюваха 3 златни, 3 сребърни и 6 бронзови медала.
     Шампиони станаха:
1.Александра Спасова при деца до 10 г. в кат. до 36 кг. 2.Виктор Вичев при деца до 14 г. в кат. до 40 кг. 3.Николета Андонова при момичета до 14 г. в кат. до 55 кг.
     Сребърни медалисти са: 1.Никола Стойков при деца до 10 г. 2.Костадин Спасов при деца до 14 г. 3.Светослав Проданов при деца до 14 г.
     Бронзови медали заслужиха: 1.Самира Алексиева при деца до 10 г. 2.Светлен Симеонов при деца до 10 г. 3.Виктор Шопов при деца до 10 г. 4.Лъчезар Кръстев при деца до 12 г. 5.Ивелина Велева при момичета до 14 г. 6.Богомил Богомилов при деца до 14 г.
     Треньорът сенсей Даниел Димитров изрази своята благодарност на целия отбор, който води подготовка при много трудни условия с тренировки само на открито и въпреки това се е представил достойно!
Отборен и индивидуален турнири за купата на ЦПЛР- УСШ „Хан Крум”, 2020 г.
       На 24.10.2020 г. в зала „Младост”- гр. Шумен се проведе шестото издание на отборния и индивидуалния турнир по карате Шинкиокушин за купата на ЦПЛР- УСШ „Хан Крум”.
     Състезанията бяха открити от г-н Даниел Даулов старши експерт в Община Шумен по младежки дейности и спорт. Шуменските състезатели са на първо място в отборното класиране с 13 златни, 12 сребърни и 10 бронзови медала, на второ място е отборът от гр.Русе, трети са възпитаниците на семпай Иван Безус от гр. Нови Пазар.
     С единодушно решение на съдийската колегия призът за най- техничен състезател за отборния турнир в памет на Валентин Савчев бе присъден на Калоян Марчев. Призът бе връчен от г-н Даниел Даулов. Състезанието се проведе със съдействието на Община Шумен и „Ултима“ ЕООД.
Националните първенства по карате Шинкиокушин, 03.10 и 04.10.2020 год.
       На 03.10. и на 04.10.2020 г. в „Арена Шумен“ при закрити врати и спазване на противоепидемичните мерки се проведоха Националните първенства по карате Шинкиокушин за деца до 10 г., деца до 12 г., деца до 14 г., кадети и кадетки, юноши и девойки и НТ „Мадарски конник“ за мъже и жени.
      Изключително силно представяне записаха състезателите на СКК „Киокушин“- гр. Шумен, които завоюваха 16 златни, 6 сребърни и 16 бронзови медала. С единодушно решение на съдийската колегия за най- технични състезатели бяха обявени Иван Иванов и Силвия Желева при кадети и кадетки, Йоана Терзиева при девойки, Цветан Урумов при мъжете и Николета Андонова при деца до 14 г.
     Шампиони станаха: 1.Александра Спасова при деца до 10 г. в кат. до 36 кг. 2.Габриел Москов при деца до 10 г. в кат. до 32 кг. 3.Владимир Машев при деца до 12 г. в кат. + 49 кг. 4.Данита Загорчева при деца до 12 г. в кат. до 38 кг. 5.Никола Москов при деца до 12 г. в кат. до 41 кг. 6.Виктор Вичев при деца до 14 г. в кат. до 40 кг. 7.Николета Андонова при деца до 14 г. в кат. до 55 кг. 8.Силвия Желева при кадетки в кат. до 55 кг. 9.Калоян Марчев при кадети в кат. до 50 кг. 10.Иван Иванов при кадети в кат. до 55 кг. 11.Назъм Басри при кадети в кат. до 60 кг. 12.Калоян Колев при кадети в кат. до 70 кг. 13.Йоана Терзиева при девойки в кат. до 55 кг. 14.Иван Иванов при кадети в дисциплината ката. 15.Иван Иванов при юноши в дисциплината ката.
     Сребърни медалисти са: 1.Снежина Милчева при деца до 10 г. 2.Пламен Пашкунов при деца до 10 г. 3.Александър Михов при деца до 12 г. 4.Ивелина Велева при деца до 14 г. 5.Светослав Проданов при деца до 14 г. 6.Симеон Белчев при кадети.
     Бронзови медали заслужиха: 1.Александра Банова. 2.Александър Абрашев. 3.Любомира Григорова. 4.Алтан Еюб. 5.Кристиян Ангелов. 6.Никол Димитрова. 7.Самира Алексиева. 8.Лъчезар Кръстев. 9.Богомил Богомилов. 10.Галин Желев. 11.Петър Банов. 12.Петко Загорчев. 13.Борис Савов. 14.Жана Ангелова. 15.Симеон Белчев- ката. 16.Калоян Марчев- ката.
     Националните първенства по карате Шинкиокушин за деца до 10 г., деца до 12 г., деца до 14 г., кадети и кадетки, юноши и девойки и НТ „Мадарски конник“ за мъже и жени се проведоха с помощта на Община Шумен, „Ултима“ ЕООД, „Агрофреш- А“ ЕООД и Булгартранс” ООД.
     Ръководството на СКК „Киокушин“- гр. Шумен благодари за оказаното съдействие и подкрепа на Федерация Българско Карате Шинкиокушин за администрирането на Националните първенств, а на съдийската колегия за осигуряването на оптималния брой съдии за провеждането на Националните първенства и за помощта за спазването на противоепидемичните мерки.
Още новини
Copyright 2007