English        
       Начало
       Предстоящо
       Новини
       Архив
       Галерия
       Видео Архив
       ВИДЕО
       Преса
       Отбор
       Медалисти
       История
       ОЯМА ДОДЖО
       Усмивки
       Тае Бо
       Тренировки
       Календар
       Контакти
       Връзки
       Спонсори
Турнир за купата на ЦПЛР- УСШ „Хан Крум”, гр. Шумен 2021 г.
       На 27.06.2021 г. в зала „Младост” - гр. Шумен се проведе турнир по карате Шинкиокушин за деца, за купата на ЦПЛР- УСШ „Хан Крум”.
     Състезанието беше открито от г-н Йонко Божилов - директор на Ученическа Спортна Школа.
     Шуменските каратисти са на първо място в отборното класиране с 11 златни, 15 сребърни и 5 бронзови медала, на второ място е отборът от гр. Русе, трети са възпитаниците на сенсей Ваня Илиева от гр. Варна.
     Състезанието, което се проведе с подкрепата на Община Шумен е част от инициативата „Месец на спорта” в Ученическа Спортна Школа.
Международен турнир за Купа "Черно море", гр. Бургас 2021 г.
       На 13.06.2021 г. в гр. Бургас се проведе 10-тото юбилейно издание на Международния турнир за купа "Черно море" по карате Шинкиокушин.
     Участие записаха отбори от почти цяла България над 200 каратеки от 5 държави, сред тях бяха Хърватия, Израел, Румъния, Украйна.
     Силно представяне записаха състезателите на СК " Киокушин"- гр. Шумен, завоювайки 3 златни, 6 сребърни и 7 бронзови медала.
Национални първенства на всички възрасти и НТ "Мадарски конник", гр. Шумен 2021 год.
       Изключително силно представяне записаха състезателите на СК „Киокушин“ на Националните първенства по карате Шинкиокушин за деца до 10, 12 и 14 г., кадети и кадетки, юноши и девойки и НТ „Мадарски конник“, които се проведоха на 24 и 25.04.2021 г. в „Арена Шумен“.
     Младите шуменски надежди завоюваха 14 златни, 11 сребърни и 15 бронзови медала.
     С единодушно решение на съдийската колегия призът за най- технична състезателка бе присъден на Силвия Желева от СК „Киокушин“.
     Шампиони станаха:
1.Камен Вичев деца до 10 г. 28 кг. 2.Снежина Милчева деца до 10 г. 30 кг. 3.Александра Спасова деца до 12 г. 38 кг. 4.Ивайло Иванов деца до 12 г. 45 кг. 5.Александър Михов деца до 14 г. 45 кг. 6.Калоян Марчев кадети ката 7.Калоян Марчев кадети кумите 55 кг. 8.Виктор Вичев кадети кумите 50 кг. 9.Иван Иванов юноши ката 10.Иван Иванов юноши кумите 60 кг. 11.Калоян Колев юноши кумите 75 кг. 12.Назъм Басри юноши кумите 65 кг. 13.Силвия Желева девойки кумите 55 кг. 14.Цветан Урумов мъже до 75кг.
     Сребърни медалисти са: 1.Габриел Москов деца до 10 г. 2.Ефе Велиев деца до 10г. 3.Светлен Симеонов деца до 10 г. 4.Никола Стойков деца до 12 г. 5.Костадин Спасов деца до 14г. 6.Петър Банов деца до 14г. 7.Симеон Белчев кадети ката 8.Жана Ангелова кадетки 9.Николета Андонова кадетки 10.Звезделина Тенева девойки 11.Каан Шюкри мъже
          Бронзови медали заслужиха: 1.Виктор Шопов деца до 10 г. 2.Любомира Григорова деца до 12 г. 3.Данита Загорчева деца до 14 г. 4.Иван Кънев деца до 14г. 5.Лъчезар Кръстев деца до 14 г. 6.Християн Пенчев деца до 14 г. 7.Светослав Проданов кадети ката 8.Данита Загорчева кадетки ката 9.Богомил Богомилов кадети 10.Ивелина Велева кадетки 11.Петко Загорчев кадети 12.Светослав Проданов кадети 13.Симеон Белчев кадети 14.Стивалина Кръстева кадетки 15.Йоана Терзиева девойки
Още новини
Copyright 2007