English        
       Начало
       Предстоящо
       Новини
       Архив
       Галерия
       Видео Архив
       ВИДЕО
       Преса
       Отбор
       Медалисти
       История
       ОЯМА ДОДЖО
       Усмивки
       Тае Бо
       Тренировки
       Календар
       Контакти
       Връзки
       Спонсори
Национални първенства за деца до 10, 12 и 14 год.- ката, гр. Шумен 2022г.
        Изключително силно представяне записаха състезателите на СКК „Киокушин“ на Националните първенства по карате Шинкиокушин за деца до 10, 12 и 14 г., кадети и кадетки, юноши и девойки- ката и НТ „Мадарски конник“ за мъже и жени- кумите и ката, които се проведоха на 28.05.2022 г. в „Арена Шумен“.
     Младите шуменски надежди завоюваха 7 златни, 2 сребърни и 6 бронзови медала. С единодушно решение на съдийската колегия призът за най- технична състезателка бе присъден на Силвия Желева от СК „Киокушин“, с призът за най- техничен състезател бе отличен нейният съотборник Иван Иванов, а призът за най- добър дебют в памет на Павлин Петров заслужи младата шуменска надежда Стивалина Кръстева.
     Шампиони станаха:
1. Данита Койчева Загорчева при кадетки в дисциплината ката.
2. Светослав Проданов при кадети в дисциплината ката
3. Иван Иванов при мъже- кумите в кат. до 65 кг.
4. Калоян Колев при мъже- кумите в кат. до 75 кг.
5. Силвия Желева при жени- кумите в кат. до 60 кг.
6. Стивалина Кръстева при жени- кумите в кат. до 50 кг.
7. Звезделина Тенева при жени- кумите в кат. + 60 кг.
     Сребърни медалисти са:
1. Симеон Белчев при юноши в дисциплината ката
2. Симеон Белчев при мъже- кумите
     Бронзови медали заслужиха:
1. Владимир Машев деца до 14 г. в дисциплината ката
2. Данита Койчева Загорчева при деца до 14 г. в дисциплината ката
3. Петко Загорчев при кадети в дисциплината ката
4. Иван Иванов при юноши в дисциплината ката
5. Светослав Проданов при юноши в дисциплината ката
6. Иван Иванов при мъже в дисциплината ката
     Националните първенства по карате Шинкиокушин за деца до 10, 12 и 14 г., кадети и кадетки, юноши и девойки- ката и НТ „Мадарски конник“ за мъже и жени- кумите и ката се проведоха с подкрепата на Община Шумен.
Национални първенства за деца до 10, 12 и 14 год., гр. Ловеч 2022г.
        Много силно представяне на Националните първенства по карате Шинкиокушин за деца до 10 г., деца до 12 г. и деца до 14 г. записаха състезателите на СКК „Киокушин“ - гр. Шумен завоювайки 3 златни, 3 сребърни и 7 бронзови медала.
     С единодушно решение на съдийската колегия призът за най- техничен състезател при деца до 14 г. бе присъден на Владимир Машев.
     Шампиони станаха:
1. Александра Спасова при деца до 12 г. в кат. до 43 кг.
2. Никола Стойков при деца до 12 г. в кат. до 32 кг.
3. Владимир Машев при деца до 14 г. в кат. + 65 кг.
     Сребърни медалисти са:
1. Ефе Велиев при деца до 10 г. в кат. до 34 кг.
2. Габриел Москов при деца до 12 г. в кат. до 35 кг.
3. Данита Загорчева при деца до 14 г. в кат. до 45 кг.
     Бронзови медали заслужиха:
1. Камен Вичев
2. Николета Велева
3. Виктор Николаев
4. Самира Алексиева
5. Християн Пенчев
6. Алев Еюб
7. Лъчезар Кръстев
     Националните първенства по карате Шинкиокушин за деца, които се проведоха в гр. Ловеч бяха изключително силни и в тях взеха участие над 360 деца от клубовете на ФБКШ в цялата страна.
Националните първенства за юноши и девойки и кадети и кадетки 2022 година.
        Много силно представяне на Националните първенства по карате Шинкиокушин за юноши и девойки и кадети и кадетки записаха състезателите на СКК „Киокушин“- гр. Шумен завоювайки 3 златни, 6 сребърни и 6 бронзови медала.
     С единодушно решение на съдийската колегия призът за най- висок боен дух при кадетите бе присъден на Светослав Проданов.
     Шампиони станаха:
1. Калоян Колев при юноши в кат. до 75 кг.
2. Калоян Марчев при юноши в кат. до 60 кг.
3. Стивалина Кръстева при девойки в кат. до 50 кг.
     Сребърни медалисти са:
1. Александър Михов при кадети в кат. до 50 кг.
2. Ивелина Велева при кадетки в кат. до 50 кг.
3. Светослав Проданов при кадети в кат. до 60 кг.
4. Иван Иванов при юноши в кат. до 65 кг.
5. Красимир Събев при юноши в кат. до 60 кг.
6. Силвия Желева при девойки в кат. до 55 кг.
     Бронзови медали заслужиха:
1. Богомил Богомилов
2. Виктор Вичев
3. Жана Ангелова
4. Костадин Спасов
5. Петър Банов
6. Симеон Белчев
Още новини
Copyright 2007