English        
       Начало
       Предстоящо
       Новини
       Архив
       Галерия
       Видео Архив
       ВИДЕО
       Преса
       Отбор
       Медалисти
       История
       ОЯМА ДОДЖО
       Усмивки
       Тае Бо
       Тренировки
       Календар
       Контакти
       Връзки
       Спонсори
Равносметка за изминалата календарна година 2021.
       Изключително силно представяне записаха състезателите на СКК „Киокушин“ през състезателната 2021 г.:
     Европейско първенство по карате Шинкиокушин в Румъния: Йоана Терзиева стана вицеевропейска шампионка, а Симеон Белчев и Виктор Вичев заслужиха бронзови отличия при кадетите.
     От Национални първенства по карате Шинкиокушин:
          16 първи места
          11 втори места
          15 трети места
     От Национални купи:
          9 първи места
          9 втори места
          13 трети места
     Старши треньорът сенсей Даниел Димитров, заяви - Успяхме дори и при тези трудни условия да участваме в състезания и лагери през 2021 г. Благодаря от сърце на всички, че бяхте така всеотдайни!
Европейско първенство, Румъния на 13-14.11.2021 г.
       На 13.11 и 14.11.2021 г. в Румъния се проведе Европейско първенство като България спечели 4 титли и общо 11 медала на Европейското първенство по карате Шинкиокушин в Румъния.
     Много добре се представиха и младите шуменски надежди- при жени до 21 г./U-21/ в категория до 55 кг. Йоана Терзиева стана вицеевропейска шампионка, а Симеон Белчев и Виктор Вичев заслужиха бронзови отличия при кадетите.
Национална Купа "Пловдив" гр. Пловдив, 2021 год.
       На 30.10.2021 г. в зала "Строител" гр. Пловдив се проведе Национална Купа "Пловдив" по карате Шинкиокушинкай за деца до 10 г. , деца до 12 г. и деца до 14 г.
     Силно представяне записаха състезателите на СК "Киокушин" - гр. Шумен, които завоюваха 5 златни, 3 сребърни и 6 бронзови медала.
     Шампиони станаха:
1. Камен Вичев до 10 год.; 2. Снежина Милчева до 10 год.; 3. Ивайло Иванов до 12 год.; 4. Владимир Машев до 14 год.; 5. Костадин Спасов до 14 год.
     Сребърни медалисти са: 1. Ефе Велиев до 10 год.; 2. Габриел Москов до 10 год.; 3. Александра Спасова до 12 год.;
     Бронзови медали заслужиха: 1. Алтан Еюб до 10 год.; 2. Александър Абрашев до 10 год.; 3. Александър Йорданов до 12 год.; 4. Данита Загорчева до 14 год.; 5. Лъчезар Кръстев до 14 год.; 6. Петър Банов до 14 год.
Още новини
Copyright 2007