English        
       Начало
       Предстоящо
     Мадарски конник
       Новини
       Архив
       Галерия
       Видео Архив
       ВИДЕО
       Преса
       Отбор
       Медалисти
       История
       ОЯМА ДОДЖО
       Усмивки
       Тае Бо
       Тренировки
       Календар
       Контакти
       Връзки
       Спонсори
Награждаване на спортист на годината, гр. Шумен 2018 год.
       На 20.12.2018 година, на церемония в новата зала „Арена Шумен“ бяха наградени най-добрите спортисти и треньор за 2018 година.
     Кметът на община Шумен Любомир Христов приветства всички присъстващи и получи плакет от името на ЦПЛР-УСШ „Хан Крум“.
     С демонстрация СК "Киокушин" отбеляза своето присъстиве на сцената.
     По традиция бяха отличени спортните таланти до 14-годишна възраст, като по регламент всеки клуб можеше да предложи по две номинации.
     За пета поредна година вестник „Шуменска заря“ присъди своята награда „Приемственост“, на която носители станаха три известни имена, сред които е сенсей Даниел Димитров от СК „Киокушин“ (преподавател в ЦПЛР-УСШ „Хан Крум“)
     В Топ 10 на най- добрите спортисти от община Шумен през 2018 г се нареди трети в класирането – Цветан Урумов (карате) от СК „Киокушин“
преса    
Коледен турнир от ЦПЛР-УСШ-Русе, гр. Русе 2018 год.
       Много силно представяне на Коледния турнир по карате Шинкиокушин организиран от ЦПЛР- УСШ- Русе записаха шуменските състезатели завоювайки 6 първи, 2 втори и 1 трето място.
     За шуменските състезатели предстои Коледно тържество, което ще се проведе на 26.12.2018 год.
Отборен и индивидуален турнир за купата на ЦПЛР- УСШ „Хан Крум”., гр. Шумен 2018 год.
       На 08.12.2018 г. в зала „Младост”- гр. Шумен се проведе четвъртото издание на отборния и индивидуалния турнир по карате Шинкиокушин за купата на ЦПЛР- УСШ „Хан Крум”. Състезанията бяха открити от г-н Даниел Даулов старши експерт- спорт и младежки дейности и г-н Йонко Божилов зам. директор на ЦПЛР- УСШ „Хан Крум”
     Шуменските състезатели са на първо място в отборното класиране с 14 златни, 10 сребърни и 5 бронзови медала, втори е отборът от гр.Русе, трети са възпитаниците на семпай Иван Безус от гр.Нови Пазар.
     Най- технични състезатели при деца до 10 г. са Асен Илиев и Нелин Ерджанова от Нови Пазар,а при деца да 12 г. Галин Желев и Николета Андонова от Шумен. С единодушно решение на съдийската колегия призът за най- техничен състезател за отборния турнир бе присъден на Марсело Василев.
     В отборния турнир бяха изиграни 7 срещи: в дисциплините,ката и кумите по правилниците на WKO /Световна Карате Организация/ и ФБКШ и с 4 на 3 победи спечели отборът с капитан Симеон Белчев.
преса    
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  ->
Copyright 2007